HAKKIMIZDA

16 Mayıs 1997 tarihinde Altun Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulduk. Daha sonra ünvan ve nevi değiştirerek Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ismini aldık ve 2005 yılında tavukçuluk, 2006 yılında hayvancılık ve tarım alanlarında faaliyete başladık. 

30 Aralık 2021 tarihinde nevi değiştirerek anonim şirkete dönüştük. Esas faaliyet konularımız manda yetiştiriciliği, fason tavuk yetiştiriciliği ve besi sığırcılığı ile bu amaçlarımıza yönelik her türlü yem bitkileri olup, 2015 yılı içerisinde sofralık ürün satışına başladık. 290.000 m2 büyüklüğünde Taç Tarım ürünleri çiftliğimizle kendi mülkiyetimizde faaliyet gösteriyoruz.

VİZYONUMUZ

Taç Tarım olarak Türkiye’nin önde gelen tavukçuluk, hayvancılık ve tarımcılık şirketlerinden biri olma vizyonumuz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düzce’de başladığımız hikayemizi dünyaya yaymayı amaçlıyoruz. 

MİSYONumuz

Taç Tarım olarak toprağı işliyor; tarım, tavukçuluk ve hayvancılık alanlarında dünyaya ve canlılara saygı felsefemiz doğrultusunda üretimler gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilir bir ekoloji ve sağlıklı bir yaşam için üretimin her aşamasına ayrı özen gösteriyoruz.